Dětská univerzita Univerzity Pardubice – letní škola

I letos připravuje IRER spolu s Univerzitou Pardubice letní školu pro děti ve věku 10 až 16 let.

Termín: od 26. do 30. srpna 2019.

Děti čekají dopoledne návštěvy v chemické laboratoři, praktická cvičení na fakultách Univerzity Pardubice, odpoledne sport, zábava.

Obědy budou opět zajištěny. Svačiny si děti nosí vlastní.

Po celou dobu se o skupinu děti starají vedoucí a jeho asistent nebo lektor.

Letos připravujeme nově i jednu skupinu pro děti od 6 do 10 let  (Junior), který s bude konat rovněž od 26. do 30. srpna 2019.

Prosím, napište na kontakt uvedený níže, zašleme vám informace a přihlášku.

Pozn. Kapacita letní školy je omezena. Pořadí účastníků letních škol (při větším zájmu) bude určeno podle data podané přihlášky.

Kontakt:  Ing. arch. Iva Svobodová, Institut rozvoje evropských regionů, o.p.s., telefon 466 036 482, e-mail: iva.svobodova@upce.cz

 

Dětská univerzita 2018

Stav

Dětská univerzita 2018

Institut rozvoje evropských regionů, o.p.s. připravil spolu s Univerzitou Pardubice další ročník Dětské univerzity formou příměstského tábora. Letos se bude konat od 27.8. do 31.8.

přihlášky a další informace najdete zde:  Dětská univerzita 2018_vw

Využijme možnosti pro zlepšení vzdělávání

Statutární město Pardubice, Institut rozvoje evropských regionů, o.p.s., MAS Železnohorský region, z.s., MAS Region Kunětická hora, z.s. a MAS Bohdanečsko, z.s. zvou pedagogické pracovníky škol, zřizovatele škol, NNO a další relevantní aktéry ve vzdělávání na konferenci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Pardubice, CZ.02.3.68/0.0/0.0/15_005/0000121Využijme možnosti pro zlepšení vzdělávání (Sdílením zkušeností a společným plánováním ke kvalitnějšímu vzdělávání v regionech), která se koná dne 14. června 2017 od 9 do 14 hodin ve společenském sále radnice Magistrátu města Pardubic, Pernštýnské náměstí 1, Pardubice.

Program konference ke stažení zde.

Registrace účastníků zde.

Inovacemi a vzděláváním k rozvoji regionů

Univerzita Pardubice, MAS Železnohorský region, z.s. a Institut rozvoje evropských regionů, o.p.s. zvou na konferenci Inovacemi a vzděláváním k rozvoji regionů, která se koná 6. dubna 2017 od 9:00 do 12:30 na Univerzitě Pardubice v Aule Arnošta z Pardubic, Studentská 519, Pardubice.

Program

 

Udržitelnost projektu Kurzy z oblasti informačních technologií pro rok 2016

V druhém roce udržitelnosti projektu Kurzy z oblasti informačních technologií – rozšíření nabídky dalšího vzdělávání na Univerzitě Pardubice, reg.č. CZ.1.07/3.2.13/03.0034, uspořádal IRER ve spolupráci s partnerem projektu Univerzitou Pardubice 5 IT kurzů na Fakultě elektrotechniky a informatiky (FEI). Lektory byli akademičtí pracovníci  FEI. Kurzy (Základy programování s využitím jazyka JAVA, ECDL, Pokročilá obsluha MS Office, Projektování softwarových systémů, Počítačová grafika uživatelská) probíhaly od února do listopadu převážně o sobotách. IRER úspěšně splnil povinnost uspořádat v době udržitelnosti projektu všech 7 kurzů (Základní obsluha MS Office a Programování grafických aplikací byly realizovány v roce 2015). Z kladných reakcí od účastníků vyplývá, že kurzy splnily jejich požadavky a očekávání. IRER bude pokračovat v pořádání IT kurzů v roce 2017, termíny budou vypsány do konce ledna, možná je i individuální domluva při minimálním počtu 3 účastníků.

Zdravíme návštěvníky nových stránek IRERu!

Vítejte na nově vznikajících stránkách Institutu pro rozvoj evropských regionů, o.p.s. Ne, že by ty „staré“ byly špatné, zůstávají zde, ale nové stránky umožňují „oboustranný“ přístup a tok informací, ne tedy jen „natvrdo“ od IRERu k návštěvníkům stránek, ale i opačným směrem. IRER totiž „stojí a padá“ na lidech a dobré komunikaci.

Stránky budeme rozvíjet hlavně dle potřeb dobré komunikace s našimi spolupracovníky, klienty a příznivci. Tak nám držte palce.

Těšíme se na vaše příspěvky a komentáře.