Udržitelnost projektu Kurzy z oblasti informačních technologií pro rok 2016

V druhém roce udržitelnosti projektu Kurzy z oblasti informačních technologií – rozšíření nabídky dalšího vzdělávání na Univerzitě Pardubice, reg.č. CZ.1.07/3.2.13/03.0034, uspořádal IRER ve spolupráci s partnerem projektu Univerzitou Pardubice 5 IT kurzů na Fakultě elektrotechniky a informatiky (FEI). Lektory byli akademičtí pracovníci  FEI. Kurzy (Základy programování s využitím jazyka JAVA, ECDL, Pokročilá obsluha MS Office, Projektování softwarových systémů, Počítačová grafika uživatelská) probíhaly od února do listopadu převážně o sobotách. IRER úspěšně splnil povinnost uspořádat v době udržitelnosti projektu všech 7 kurzů (Základní obsluha MS Office a Programování grafických aplikací byly realizovány v roce 2015). Z kladných reakcí od účastníků vyplývá, že kurzy splnily jejich požadavky a očekávání. IRER bude pokračovat v pořádání IT kurzů v roce 2017, termíny budou vypsány do konce ledna, možná je i individuální domluva při minimálním počtu 3 účastníků.

Zdravíme návštěvníky nových stránek IRERu!

Vítejte na nově vznikajících stránkách Institutu pro rozvoj evropských regionů, o.p.s. Ne, že by ty „staré“ byly špatné, zůstávají zde, ale nové stránky umožňují „oboustranný“ přístup a tok informací, ne tedy jen „natvrdo“ od IRERu k návštěvníkům stránek, ale i opačným směrem. IRER totiž „stojí a padá“ na lidech a dobré komunikaci.

Stránky budeme rozvíjet hlavně dle potřeb dobré komunikace s našimi spolupracovníky, klienty a příznivci. Tak nám držte palce.

Těšíme se na vaše příspěvky a komentáře.