Dětská univerzita 2016 – příměstský tábor

SAM_8251Univerzitní kampus patřil poslední srpnový týden žákům základních škol. IRER společně s Univerzitou Pardubice za finančního přispění společnosti FOXCONN pořádal již čtvrtý ročník Dětské univerzity – příměstského tábora se speciálním populárně-naučným programem, letos zaměřeným na bezpečnost.

Děti získávaly zápočet do indexu za absolvovaný dopolední odborný program na Fakultě chemicko-technologické, Fakultě ekonomicko-správní, Dopravní fakultě Jana Pernera, Fakultě elektrotechniky a informatiky a na Fakultě zdravotnických studií. Odpoledne patřilo sportovním aktivitám, outdoorovým hrám, návštěvě Železničního muzea, svou práci dětem přiblížili zástupci Hasičského záchranného sboru. V pátek si účastníci převzali diplomy za úspěšné absolvování Dětské univerzity 2016.

FEI 1FEI 2FZS 2 FZS 3FZS 1FChT 1FChT 2FChT 3DFJP 1DFJP 2HasičiHasiči 2IMG_1166IMG_1173Kreativní odpoledne a šumění moře.

SAM_8235SAM_8246

IRER přeje všem účastníkům Dětské univerzity 2016 dobré studijní výsledky v novém školním roce a těšíme se opět na shledanou nejen na již pátém ročníku Dětské univerzity o příštích letních prázdninách, ale i na dalších akcích, které pořádáme v průběhu školního roku.

logo_cervene_irer     Obrázek1     Foxconn